KONST / Litografier / Litografi 8132064
nr 813 2064
John-Erik Franzén
(1942-2022), Sverige
Litografi, John-Erik Franzén (f. 1942), 65/100, signerad-78, motivets mått: 22x50
John-Erik Franzén, svensk målare och grafiker född 1942 i Stockholm., död 2022.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
500 kr
måndag 11 mars 2013
kl 20:39:22
350 kr
450 kr
John-Erik Franzén
Läs mer om John-Erik Franzén